ЄСВ

Строки сплати ЄСВ

Якщо останній день сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, то коли слід сплачувати єдиний внесок — напередодні 20 (28) числа поточного місяця чи наступного за вихідним або святковим робочого дня і чи вважатиметься останнім днем строку сплати єдиного внеску наступний за вихідним або святковим робочий день?


Відповідно до частини восьмої ст. 9 Закону про ЄСВ платники єдиного внеску — роботодавці зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

Пунктом 4.10 Інструкції № 21-5 встановлено, що у разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску, зазначених у цій Інструкції, припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42