ЄСВ

Подання звітності

Чи потрібно подавати звіт за себе фізичній -особі — підприємцю у разі, якщо вона не отримувала доходу (діяльність призупинено)?


Пунктом 4 частини другої ст. 6 Закону про ЄСВ встановлено, що платник єдиного внеску зобов’язаний подавати звітність до територіального органу Пенсійного фонду України у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом за погодженням з відповідними фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та центральним органом виконавчої влади у галузі статистики.

Згідно з п. 3.2 розділу III Порядку № 22-2 фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним роком.

Винятків щодо подання звітності для фізичних осіб — підприємців у разі, якщо вони не отримували доходу (діяльність призупинено), Законом про ЄСВ та Порядом № 22-2 не передбачено.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42