Новини

На гарний настрій шикуйся!

Вже стало доброю традицією для податківців Вінниччини святкування Дня захисника Вітчизни та Міжнародного жіночого дня супроводжувати різноманітними спортивними заходами.


Зокрема, цього року у спортивному залі Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету відбувся волейбольний турнір між підрозділами ДПС у Вінницькій області.

На урочистому відкритті турніру перший заступник голови ДПС у Вінницькій області — начальник управління податкової міліції Андрій Таранов наголосив, що подібні заходи є найкращою ознакою здорового мікроклімату в колективі й окрім  емоційної розрядки приносять радість нових зустрічей та надихають на перемогу як у спорті, так і в роботі.

За кубок вперше змагалися представники шести волейбольних команд: Гайсинської та Крижопільської МДПІ, Вінницької, Жмеринської та Тростянецької ОДПІ, а також апарату ДПС у Вінницькій області. Слід зауважити, що всі учасники ретельно готувалися до змагань, прагнення до перемоги відчувалося в кожній грі.

Центральною подією спортивного свята стала перемога гайсинчан на чолі з начальником інспекції Володимиром Березнером над представниками Вінницької ОДПІ, хоча здолати більш досвідчену команду з м. Тростянця, яка в підсумку фінішувала третьою, сил не вистачило.

Фінальна гра між спортсменами Крижопільської МДПІ та ДПС у Вінницькій області була надзвичайно цікавою й напруженою. Перемогу отримала команда обласного апарату. Представник переможця — очільник податкової міліції області Андрій Таранов — став кращим гравцем турніру в амплуа «зв'язуючий», а крижопільчанин Сергій Кісь і Наталя Стародуб із м. Гайсина — кращими нападником і захисником відповідно. Вони отримали пам'ятні призи.

Учасники турніру висловили сподівання, що від плідної співпраці адміністрації та профспілки податківці і в подальшому отримуватимуть приємні враження завдяки змістовному активному відпочинку та налаштовуватимуться на нові досягнення у роботі.


Геннадій СИРНИК,
голова Вінницької обласної ради
Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС