РРО. Готівка

Подання звітності після приєднання модема до існуючого РРО

Чи обов’язкове подання звіту за формою № 3ВР-1 до податкового органу після установки модема на старі РРО?


Нормами законодавства змінено порядок подання звітності. Так, замість подання звітності на паперових носіях один раз на місяць передбачено подання звітності на базі технології, розробленої Нацбанком України, дротовими або бездротовими каналами зв’язку.

Для тих категорій платників, які відповідно до абзаців другого та третього п. 7 ст. 3 Закону про РРО не зобов’язані передавати звітну інформацію з РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку, залишається обов’язковим подання звітності на паперових носіях за формою № 3ВР-1 один раз на місяць до 15 числа місяця, наступного за звітним.


«Гаряча» телефонна лінія за участю начальника відділу контролю
за проведенням готівкових розрахунків Управління супроводження перевірок
Департаменту податкового контролю ДПС України Павла СИДОРОВА
та головного державного податкового ревізора-інспектора Володимира ОШКАЛО

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42