РРО. Готівка

До податкових органів надаватиметься інформація про обсяг розрахункових операцій

Яка саме інформація надаватиметься до податкових органів в електронному вигляді?


Пунктом 7 ст. 3 Закону про РРО передбачено, що:

  • суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані;
  • суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.

«Гаряча» телефонна лінія за участю начальника відділу контролю
за проведенням готівкових розрахунків Управління супроводження перевірок
Департаменту податкового контролю ДПС України Павла СИДОРОВА

та головного державного податкового ревізора-інспектора Володимира ОШКАЛО

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42