РРО. Готівка

Застосування розрахункових книжок платниками єдиного податку

Чи зобов’язана фізична особа — підприємець — платник єдиного податку застосовувати розрахункові книжки при готівкових розрахунках?


Статтею 9 Закону про РРО визначено випадки незастосування РРО та розрахункових книжок.

Так, п. 6 цієї статті передбачено, що при продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами — підприємцями, які сплачують єдиний податок, РРО та розрахункові книжки не застосовуються.


«Гаряча» телефонна лінія за участю начальника відділу контролю
за проведенням готівкових розрахунків Управління супроводження перевірок
Департаменту податкового контролю ДПС України Павла СИДОРОВА
та головного державного податкового ревізора-інспектора Володимира ОШКАЛО

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42