Митна справа

Вартість пересилання

Громадянин придбав в Австрії два самокати вартістю 290 євро, вартість пересилання становить 20 євро. Чи включається вартість пересилання при визначенні вартості товару в цілях оподаткування?


Відповідно до ст. 368 Митного кодексу при визначенні фактурної вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) в міжнародних поштових або експрес-відправленнях, вартість їх страхування та перевезення не враховується.

Отже, вартість пересилання товарів в Україну в міжнародних поштових чи експрес-відправленнях не збільшує фактурну вартість таких товарів і не є об'єктом оподаткування митними платежами.