Митна справа

Ввезення прогулянкової дитячої коляски

Чи можливе ввезення з Польщі дитячої коляски орієнтовною вартістю 550 євро з ПДВ без оподаткування, враховуючи, що її везтимуть дві особи, які є родичами?


Відповідно до ст. 369 Митного кодексу особисті речі, що переміщуються (пересилаються) громадянами через митний кордон України, підлягають декларуванню шляхом учинення дій, усно, або, за бажанням власника чи на вимогу митного органу, письмово, не оподатковуються митними платежами та звільняються від подання документів, що видаються державними органами для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, а також від застосування до них видів державного контролю, визначених частиною першою ст. 319 цього Кодексу.

Пунктом 17 ст. 370 зазначеного Кодексу до особистих речей віднесено звичайні та/або прогулянкові дитячі коляски у кількості, що відповідає кількості дітей, які перетинають кордон разом із громадянином, а у разі відсутності дітей — у кількості не більше однієї штуки.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42