Митна справа

Митне оформлення товарів, які переміщуються одним громадянином у великій кількості

Чи оподатковуватиметься митними платежами товар (весла у кількості 20 шт.) на суму, яка не перевищує 300 євро, вагою до 30 кг, який ввозитиметься громадянином для користування членами туристського клубу, у тому числі ним самим?


Відповідно до частини першої ст. 364 Митного кодексу розділ ХІІ регулює умови та порядок пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності.

У випадку ввезення громадянами товарів, які за своїми кількісними показниками не можуть відповідати меті щодо особистих, сімейних потреб (товари одного найменування, у великій кількості й переміщуються одним громадянином), митне оформлення таких товарів здійснюється в порядку, встановленому Митним кодексом та іншими законодавчими актами України для підприємств. У такому випадку положення розділу ХІІ Митного кодексу не застосовуються.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42