Новини

Натхненник футбол

У запорізькому спортивному комплексі «Торпедо» відбувся турнір з міні-футболу на кубок «Співдружність» серед збірних силових структур регіону.

Захід організували Запорізька обласна рада профспілки працівників органів ДПС та регіональна митниця. Участь у турнірі взяли команди ДПС, митниці, Управління СБУ, прокуратури та ГУ МВС України у Запорізькій області.


У ході запеклої боротьби на футбольному майданчику одразу визначилися фаворити турніру — традиційно високий рівень футболу продемонстрували команди ГУ МВС та податківці, які завдяки майстерності здобули перемогу у трьох із чотирьох ігор дводенного змагання.

Під час турніру неабияке спортивне вміння проявили й окремі гравці. Зокрема, працівник відділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ Василь Песоцький був удостоєний звання «Найкращий захисник». Найрезультативнішим бомбардиром команди став працівник управління податкової міліції ДПС у Запорізькій області Олег Авраменко, виявивши індивідуальну майстерність і виразну гру. Справжнім бар'єром на підступах до воріт податківців був голкіпер збірної ДПС — працівник податкової міліції ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя Андрій Малєв.

Після напружених та яскравих матчів перемогу в турнірі одержала збірна ГУ МВС у Запорізькій області. Друге місце виборола команда ДПС у Запорізькій області, третє посіли працівники Управління СБУ у Запорізькій області.

Почесні четверте і п'яте місця завоювали працівники Запорізької митниці й прокуратури.

Як зазначив голова ДПС у Запорізькій області Олексій Тімарцев, такі турніри згуртовують колективи відомств і піднімають бойовий дух податківців.

Водночас голова обласної ради профспілки працівників ДПС у Запорізькій області Валентина Бойко вважає, що подібні спортивні змагання — один із пріоритетів у роботі профспілки, адже вони не тільки пропагують здоровий спосіб життя, а й сприяють загальному підвищенню показників у роботі.

Профспілка ДПС і надалі організовуватиме різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, зокрема екскурсії визначними містами України, конкурси дитячої творчості серед дітей податківців, а також традиційні чемпіонати з рибної ловлі, спортивні змагання у рамках спартакіади органів ДПС області тощо.


Прес-служба ДПС у Запорізькій області