Статті

Часточку серця податківці віддають дітям

З ініціативи обласної ради профспілки працівників органів ДПС податківці Рівненщини завітали з подарунками та солодощами до вихованців Рафалівської школи-інтернату, що у Володимирецькому районі. Дітлахи продемонстрували поважним гостям свої творчі здібності, взявши участь у фіналі конкурсу  талантів художньої самодіяльності. Податківці отримали величезне задоволення, щиро радіючи їх успіхам.


Слід зазначити, що працівники органів ДПС Рівненщини — постійні відвідувачі інтернатних та спеціалізованих дитячих закладів, яких у регіоні налічується понад двадцяти. Головна мета відвідин — вселити у серцях  дітей надію та віру в те, що про них завжди піклуватимуться. Як запевнили в обласній раді профспілки працівників органів ДПС, поза увагою не залишається жодна дитина.

Зокрема, у лютому поточного року податківці долучилися до усунення наслідків трагедії, що сталась у Чудельській школі-інтернаті — внаслідок пожежі там було пошкоджено дитячий спальний корпус. Не чекаючи звернень по допомогу, вихованцям школи-інтернату було надано підтримку.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом шефи провели соціальну благодійну акцію, завітавши до маленьких пацієнтів Рівненського обласного туберкульозного диспансеру та до дітей-сиріт, які лікуються в обласному дитячому туберкульозному санаторії «Новостав» для дітей з активними формами туберкульозу. Така увага допомагає їм перемагати  хворобу.

Слова щирої подяки від вихованців та колективів інтернатних та спеціалізованих закладів області лунають на адресу податківців постійно. У свою чергу в Рівненській обласній раді профспілки працівників органів ДПС запевнили, що й у подальшому опікуватимуться дітлахами, адже милосердя — це фундамент майбутнього. Податківці й надалі відраховуватимуть частину своєї заробітної плати до фонду соціальної допомоги дітям, що потребують допомоги.


Рівненська обласна рада профспілки працівників органів ДПС

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42