Новини

ДПС України нарощуватиме темпи співпраці зі Світовим банком

Про це йшлося під час зустрічі очільників податкового відомства з представниками Світового банку.


Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, регіону Європи та Центральної Азії Мартін Райзер висловив задоволення від стану реалізації проекту «Модернізація державної податкової служби України — 1», та зокрема, від реформування системи адміністрування податків.

З його слів, можна впевнено говорити про результативність модернізації податкової служби. Високі темпи роботи з виконання проекту є запорукою успішного завершення першої фази, як і було заплановано, до 30.06.2012 р. Особливо Мартін Райзер виділив останні 10 місяців діяльності, коли робота з впровадження проекту значно пожвавішала.

Зі свого боку Голова ДПС України Олександр Клименко запевнив представників Світового банку у максимальному докладанні зусиль для своєчасного виконання всіх запланованих заходів у рамках проекту.

«Модернізація податкової служби визначена на сьогодні одним із пріоритетних завдань. Ми зацікавлені в ефективному виконанні всіх робіт, адже впровадження нових програм сприятиме переходу на якісно новий рівень спілкування з платниками податків, запровадженню нових сервісів та зменшенню рівня корупції», — зазначив Олександр Клименко.

З його слів, впровадження сервісів, передбачених проектом «Модернізація державної податкової служби України — 1», дасть змогу суттєво зменшити час на подання податкової звітності, спростить ведення бізнесу та обмежить до мінімуму контакти підприємців з податківцями. Зокрема, впровадження системи «Податковий блок» планується у червні 2012 р.

«Ця система — черговий крок перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу, орієнтовану на платника податків», — наголосив Голова ДПС. Він також запропонував представникам Світового банку працювати над другим етапом модернізації податкової служби України.

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, регіону Європи та Центральної Азії Мартін Райзер висловив щире сподівання на плідну співпрацю ДПС України та Світового банку в майбутньому.


Сергій СОБУЦЬКИЙ,
serhiy@visnuk.com.ua