Податок на майно

До 1 липня звітного року податкові органи надсилають повідомлення-рішення

Коли податкові органи почнуть надсилати повідомлення про сплату податку?


Згідно з п. 1 розділу ХІХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс) з 01.01.2013 р. набрала чинності ст. 265, відповідно до якої запроваджено новий місцевий податок — податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі — податок на нерухоме майно).

У пп. 265.7.2 п. 265.7 ст. 265 Податкового кодексу зазначено, що податкове повідомлення-рішення про суму податку, яка підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються територіальними органами Міндоходів України платникам за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за формою, встановленою наказом Мінфіну України від 28.11.2012 р. № 1236.

Отже, податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються територіальними органами Міндоходів України платникам за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості.

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42