Податок на майно

Сплата податку у разі відчуження нерухомості протягом року

Чи потрібно сплачувати податок, якщо власник нерухомості планує до серпня 2013 р. продати своє житло?


Відповідно до пп. 265.8.1 п. 265.8 ст. 265 Податкового кодексу у разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника — починаючи з місяця, в якому виникло право власності. Наприклад, якщо власник об'єкта житлової нерухомості відчужив його 15.07.2013 р., податок на нерухоме майно сплачується ним за період з 01.01.2013 р. по 31.06.2013 р., а новий власник сплачуватиме цей податок починаючи з 01.07.2013 р.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42