Податок на майно

Підтвердження сплати податку

Як власникові нерухомості переконатися, що зроблений ним платіж дійшов до одержувача?


Відповідно до п. 38.1 ст. 38 Податкового кодексу виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.

Підтвердженням сплати сум податкових зобов'язань можуть бути відповідний платіжний документ з відміткою установи банку, поштового відділення та квитанція сільської (селищної) ради про прийняття податку.

Платник податку може звернутися до територіального органу Міндоходів України для звірки даних щодо сплати податку на нерухоме майно.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42