Податок на майно

Сплата податку

Чи зазначатимуться у квитанції реквізити, за якими потрібно перераховувати кошти?


Податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються територіальними органами Міндоходів України платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року.

Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, протягом 60 днів від дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Відповідно до п. 57.5 ст. 57 Податкового кодексу податки і збори сплачуються фізичними особами через установи банків та поштові відділення.

У разі коли зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків і зборів, форму якої затверджено наказом ДПА України від 20.12.2010 р. № 964.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42