Податок на майно

Оподаткування комунальної квартири

Чи оподатковується житлова площа комунальної квартири?


Згідно з пп. 14.1.129 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу до об’єктів житлової нерухомості належать, зокрема, кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах, що є ізольованим помешканням у квартирі, в якій мешкають двоє квартиронаймачів чи більше. Для цього типу об’єктів житлової нерухомості норми чинного законодавства в питаннях оподаткування податком на нерухоме майно застосовуються однаково, як і для інших типів об’єктів житлової нерухомості.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42