Статті

До нових перемог — разом

Податківці й митники Хмельниччини взяли участь в обласному комплексному спортивному заході «Динаміада-2013». Їх суперниками були колективи фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб, чемпіонатів Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо».

Слід зазначити, що податківці й митники однією командою виступали вперше. Однак це не завадило їм вибороти призові місця, зокрема у змаганнях з футзалу та особисто-командному чемпіонаті з пауерліфтингу.


Так, із пауерліфтингу перше місце у своїй категорії посів працівник податкової міліції Славутської ОДПІ Сергій Дембіцький (на фото), друге — заступник начальника митного поста Хмельницької митниці Євген Носов, третє — головний державний податковий ревізор-інспектор Старосинявського відділення Красилівської МДПІ Павло Паламар.

Також на «Динаміаді-2013» збірна команда податківців та митників Хмельниччини виборола третє місце у змаганнях з футзалу серед колективів фізичної культури й спорту правоохоронних органів і рятувальних служб області та чемпіонатів Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо».

У підсумку колеги поступилися лише командам СБУ та УМВС в області — колективам з давніми традиціями, які є призерами на всеукраїнському рівні. Серед тих, хто активно захищав спортивну честь Міністерства доходів і зборів України, слід відзначити податківців: Андрія Гамолова, Олега Мельника, Юрія Музику, Михайла Цімарного, Івана Рудомана, Володимира Похалюка, а також митників Євгена Мінка, Олега Ящука, Дмитра Шутяка, В'ячеслава Словінського.

З його слів, місцева профспілка податківців традиційно приділяє значну увагу організації спортивно-масової роботи в підрозділах податкової служби області, адже це позитивно впливає на виконання завдань, які ставляться перед органами ДПС щодо наповнення бюджетів усіх рівнів. У планах профспілки — нові змагання і, звісно, нові перемоги.


Хмельницька обласна рада профспілки працівників органів ДПС