Інші податки

Надійну гарантію дають

Усі технології — передові

У тому, що без впровадження енергозберігаючих технологій сьогодні не зможуть вижити підприємства будь-якої форми власності та роду діяльності, переконувати нікого вже не потрібно. Інше питання, як правильно вибрати потрібну технологію, з ким піти по шляху ефективної роботи. Для керівників сучасних будівельних підприємств, тих, хто випускає промислове устаткування для атомних станцій, ТЕС, гірничозбагачувальних комбінатів, коксохімічних і металургійних заводів, цю проблему допоміг розв'язати колектив ТОВ «Сєверодонецький завод теплоізоляційних виробів» (далі — ТОВ «СЗТВ»). Підприємство з 2005 р. випускає та продає теплоізоляційні вироби, які відповідають усім існуючим стандартам.

— На сьогодні, — стверджує директор ТОВ «СЗТВ» Олег Горячев, — ми є одним із найбільших виробників промислової ізоляції в Україні з мінеральної вати та базальтового тонкого, супертонкого волокна за передовими технологіями. Наші фахівці спільно з київськими колегами запровадили на підприємстві європейські методи виробництва:  автоматизація робочого процесу, безпека праці, захист довкілля, високий рівень контролю якості продукції, що випускається. Не випадково ТОВ «СЗТВ» успішно виконує державну програму енергозбереження, адже кожна тонна ізоляційних матеріалів, випущена у м. Сєверодонецьку, дає економію до 200 т умовного палива на рік.

Довговічні, безпечні

Виробам ТОВ «СЗТВ» фахівці галузі й споживачі дають високу оцінку. Вони безпечні, тому що не гниють, є несприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів та гризунів, не горять, не токсичні, не вибухонебезпечні, не гігроскопічні, з широким діапазоном температур застосування: від -180 °С до +700 °С.

— Наприклад, мати теплоізоляційні мінераловатні, — продовжує розмову Олег Горячев, — ефективно використовуються як теплоізоляції при високих та низьких температурах для промислового устаткування, трубопроводів, у суднобудуванні та інших видах транспортних засобів, а також у будівництві для ізоляції стін, перекриттів, підлог. А мати з базальтового супертонкого волокна широко застосовуються при теплоізоляції промислових печей, при ремонтних роботах на ТЕС, атомних електростанціях, металургійних комбінатах. Наші досвідчені фахівці допоможуть кожному покупцеві підібрати теплоізоляційні матеріали з урахуванням їхніх потреб.

Система заохочень

Для оптових покупців і постійних клієнтів на ТОВ «СЗТВ» розроблено систему знижок та заохочень. Уся продукція, що пропонується, сертифікована в системі УкрСЕПРО, має гігієнічні та радіологічні сертифікати, проходить жорсткий контроль якості безпосередньо на виробництві. Не випадково за особливий внесок у зовнішньоекономічну діяльність у 2009 р. заводу було вручено сертифікат «Експортер року — 2009», а в наступному році підприємство стало лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». У 2011 р. ТОВ «СЗТВ» отримало сертифікат «Лідер галузі — 2011» за перше місце сумарного балу в Україні за критеріями «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці», «Чистий прибуток», «Заробітна плата» за основним видом діяльності КВЕД 26.14.0 «Виробництво скловолокна». У 2012 р. підприємство було відзначено сертифікатом на систему керування якістю, який підтверджує, що виробництво базальтового волокна та виробів із нього відповідає вимогам ДТСУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).

— Нам приємно говорити про ці нагороди, — підсумовує директор заводу, — тому що, співпрацюючи з багатьма підприємствами в Україні та за кордоном, ми вносимо свій посильний внесок в економіку країни.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42