Новини

Звіт столичної податкової міліції

Приховати справжній прибуток — складно

Працівниками управління податкової міліції ДПС у м. Києві під час обшуків вилучено значну суму необлікованої готівки, отриманої від реалізації імпортних товарів.

У ході проведення заходів з припинення діяльності чергового так званого конвертаційного центру, що діяв у столиці та надавав підприємствам реального сектора економіки незаконні послуги з переведення безготівкових коштів в готівку і навпаки, податківцями було вилучено понад  1 млн. грн. готівкою, а також багато печаток підприємств, що мають ознаки фіктивності, оргтехніку та засоби зв'язку, що використовувались у протиправних схемах. Цікаво, що основними клієнтами «конверту» були нібито солідні фірми-імпортери, які занижували митну вартість ввезених на територію країни товарів та у подальшому реалізували їх за готівку.

Віскі, бренді та лікери...

Велику партію лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва було виявлено працівниками податкової міліції в одному із столичних помешкань.

Елітні алкогольні напої не мали належного маркування марками акцизного податку та, ймовірно, були завезені на територію України без сплати податків.

Усього під час проведення операції «Кордон» працівниками столичної податкової міліції з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму майже 55 млн.  грн. та виявлено 7 кримінальних право-порушень щодо переміщення товарів через кордон України з порушенням норм чинного законодавства України.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві