ПДФО

Кошти за навчання сплачено за семестри 2013 року

Чи має право батько включити до складу податкової знижки за навчання доньки суму коштів, сплачених ним у серпні 2012 р. за семестри 2012 — 2013 рр. (ці семестри складають один навчальний рік)?


До податкової знижки включається сума фактично здійснених протягом звітного податкового року витрат (підтверджених відповідними документами) за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року (пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу).

Отже, батько студентки має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених у серпні 2012 р., лише за місяці навчання у 2012 р. Кошти, сплачені за періоди навчання у 2013 р., до податкової знижки не включатимуться.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42