ПДФО

Декларування доходів, отриманих від декількох податкових агентів

Чи потрібно подавати Податкову декларацію фізичній особі у разі, якщо сума отриманих з двох підприємств доходів становить 120 тис. грн.?


Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу обов'язок платника податку щодо подання Податкової декларації вважається виконаним, і вона не подається, якщо такий платник податку отримував доходи від двох податкових агентів і більше і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами, не перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року. У 2012 р. така сума становила 128 760 грн.(1073 грн. х 120).

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42