Новини

Легалізовано 100 000 громадян

Донеччина

З початку роботи з легалізації зайнятості працездатного населення Донецької області в регіоні легалізовано 102 тис. громадян, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 30 млн. грн.

Зокрема, тільки з початку 2011 р. за результатами відпрацювання громадян, які отримали ідентифікаційні номери, однак при цьому згідно з базами даних ДПА у Донецькій області не отримують (не декларують) жодних доходів, за рахунок виведення з «тіні» заробітної плати було легалізовано 54 тис. осіб.  До бюджету додатково надійшло 14 млн. грн.

Так, 8 тис. громадян було зареєстровано суб’єктами господарської діяльності, в результаті чого до бюджету додатково надійшло єдиного податку та податку на доходи фізичних осіб у сумі 2 млн. грн. Крім того, ще 14 тис. громадян подали декларації про отримані доходи, а скарбниця додатково отримала 6 млн. грн.

«Робота з легалізації зайнятості — це не одноразова кампанія, і тому вона триватиме аж до переможного фіналу — усунення цієї соціально-економічної проблеми з порядку денного», — наголосив голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Донецькій області, голова ДПС у Донецькій області Вадим Бондаренко.

Упродовж 2011 р. в результаті спільної роботи, що проводиться податковими органами та органами місцевого самоврядування з питань погашення заборгованості по заробітній платі, цю заборгованість погашено на загальну суму 315 млн. грн., до бюджету надійшло 48 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.


Віктор МАСЛОВСЬКИЙ,
завідувач сектору громадських
зв’язків ДПА у Донецькій області