РРО. Готівка

Додаткові графи в Книзі обліку розрахункових операцій

Чи можна в окремих графах Книги обліку розрахункових операцій вводити додаткові графи для зазначення сум розрахунків при проведенні операцій через платіжний термінал?


Відповідно до п. 3.6 Положення № 614 у разі застосування при проведенні розрахунків з використанням платіжної картки платіжного термінала, з’єднаного або поєднаного з РРО, касовий чек має додатково містити такі обов’язкові реквізити: реквізити платіжної картки (допустимі правилами безпеки платіжної системи), перед якими друкуються великі літери «ПК»; напис «Код авт.» та код авторизації або інший код, що ідентифікує операцію в платіжній системі, крім випадків, коли правила розрахунків платіжної системи передбачають складання розрахункових документів із застосуванням платіжних карток без виконання процедур авторизації; підпис касира та підпис держателя платіжної картки (якщо це передбачено правилами платіжної системи) в окремих рядках, перед якими друкуються відповідно написи «Касир» та «Держатель ПК».

Згідно з п. 7.7 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, на бажання суб’єкта господарювання у графах 5 — 8 розділу 2 Книги обліку розрахункових операцій, зареєстрованої на РРО, можна вводити додаткові графи для зазначення сум розрахунків, які отримано (видано) з використанням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42