Новини

Співпраця у новому форматі

Створено Громадську раду при Міністерстві доходів і зборів України.

Її головою обрано віце-президента Асоціації «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» Ярослава РОМАНЧУКА, секретарем — начальника відділу взаємодії з інститутами громадськості Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів України Катерину ВОРОНКОВУ.


Аналогічні консультативно-дорадчі органи, які протягом тривалого часу діяли при податковій і митниці, зарекомендували себе як ефективний майданчик для ведення дискусій перед прийняттям управлінських рішень. «Безпосереднє спілкування з вами дає змогу почерпнути чимало нових ідей щодо покращення діяльності Міністерства, які потім реалізуються. Для нас важливими є думка громадськості та плідна співпраця, яка б принесла користь усім громадянам», — звернулася до присутніх директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів України Ольга Семченко (на фото).

У роботі Громадської ради візьме участь 81 представник громадських організацій, які відправили на адресу ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи. Серед членів Ради — головний редактор журналу «Вісник податкової служби України» Петро Кричун. Учасники активно працюватимуть над усуненням «вузьких» місць у законодавстві та вирішенням проблемних питань бізнесу. Йдеться, зокрема, про обговорення законодавчих ініціатив відомства, як це було у випадку із законопроектом про трансфертне ціноутворення, і розробку проектів узагальнюючих податкових консультацій, які мають неабияке значення для підприємців і фахівців Міндоходів України.

Наступне засідання Громадської ради, на яке обіцяє завітати Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, відбудеться у другій половині червня 2013 р.


Ольга ГЕРМАНОВА

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42