Статті

І рости, і діяти, і жити

Київський фінансово-економічний коледж, що є структурним підрозділом Національного університету ДПС України, готує молодших спеціалістів з фінансів, бухгалтерського обліку та правознавства.

Після відкриття навчального закладу в 1997 р. студенти отримали можливість здобувати знання за двома фаховими напрямами: «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік», а в 2001 р. коледж отримав ліцензію на спеціальність «Правознавство». Згодом двері для майбутніх студентів відчинили філії навчального закладу в містах Вінниці (2003 р.) та Кам’янці-Подільському (2007 р.). Сьогодні у КФЕК НУДПСУ навчаються 1773 студенти, з якими працюють 228 викладачів. Коледж має два денні відділення — «Економіка» та «Правознавство», а також шість циклових комісій.


Київському фінансово-економічному коледжу, як і його вихованцям, — 15 років! Незважаючи на свій юний вік він відомий не лише в Україні, а й за її межами. Адже за всю історію його існування склалася добра традиція: окрім здобуття обраного фаху, залучати студентство ще й до самореалізації в науці, творчості, спорті. Майбутні юристи, фінансисти та обліковці беруть активну участь у різноманітних студентських конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях тощо.

Третій рік поспіль список переможців Міжвузівського конкурсу «Історія оподаткування» очолює студентська команда «Податкові агенти», яка у боротьбі з опонентами виявляє високий рівень фахової підготовки.

Великої популярності серед студентів набули цікаві й неординарні конкурси: знайомство з новачками — «Презентація груп І курсу» та «Посвята у студенти», до Дня толерантності — «Пані Естетика та пан Етикет», до Дня збройних сил України — «Мій тато зможе», Міжнародного жіночого дня — «Міс коледж»; фестивалі «Знайомство із культурою країн світу», «Українські звичаї та традиції», а також акції «Милосердя» (учні коледжу опікуються вихованцями Ворзельського дитячого будинку) та «Обміняй цигарку на цукерку» (до Дня боротьби з тютюнопалінням) тощо. Не лишають студентство байдужим до фахово-інтелектуальних конкурсів, що проводяться в рамках тижнів циклових комісій: «Великі хімічні перегони», «Фінансовий брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», «Кращий мовознавець». Щороку учнівська молодь разом з викладачами відзначають визначні, пам’ятні для українців дати, що несуть у собі високу культурну та національну цінність, а також проявляють інтерес до роботи різноманітних творчих осередків, зокрема гуртка поетичного слова «Молода плеяда», до складу якого входять юні поети коледжу.

Водночас студенти мають надзвичайно високі спортивні досягнення, відстоюючи престиж навчального закладу на всеукраїнських та світових спортивних змаганнях, отримують золоті, срібні та бронзові нагороди з різних видів спорту.

Коледж живе, працює і діє. Його вихованці творять, створюють, удосконалюють... І немає кінця-краю їхнім планам і мріям.


Оксана ПІЛЕВИЧ