Митна справа

Розрахунок коригування при компенсації вартості

Чи підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування до податкової накладної, виписаної при одночасному постачанні підакцизних/імпортованих товарів та непідакцизних/вітчизняних товарів, якщо такий розрахунок виписується у разі зміни суми компенсації вартості непідакцизних/вітчизняних товарів?


Якщо продавець складає розрахунок коригування до податкової накладної, що підлягає реєстрації, до Єдиного реєстру податкових накладних в обов’язковому порядку вносяться також відомості, що містяться у такому розрахунку. Згідно з п. 3 Порядку № 1246 розрахунок коригування податкової накладної, відомості якої не внесено до Єдиного реєстру податкових накладних, реєструється після реєстрації такої накладної незалежно від дати її складання.

Отже, оскільки податкова накладна, виписана при одночасному постачанні підакцизних/імпортованих товарів з непідакцизними/вітчизняними товарами, підлягає обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, то розрахунок коригування, який виписується до неї у разі зміни суми компенсації вартості непідакцизних/вітчизняних товарів, також підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42