Новини

Строки запровадження акцизних марок нового зразка можуть бути перенесені на вересень

Міністерство доходів і зборів України розробило зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження марок акцизного податку нового зразка», якими пропонує перенести строки запровадження нових марок для алкогольних напоїв і тютюнових виробів з 1 серпня на 1 вересня.


Це дасть змогу своєчасно забезпечити марками суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом та імпортом алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Нагадаємо, що раніше виробники повинні були перейти на нові марки з 1 травня, після чого цей термін було відкладено ще на три місяці. Нова акцизна марка матиме посилену систему захисту від підробок.

За інформацією Міндоходів, буде змінено її графічний дизайн, застосовано нові захисні матеріали, а марку акцизного податку для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва надрукують з використанням інтагліо (глибокого друку). Запровадження додаткових реквізитів, зокрема окремих марок для лікеро-горілчаних виробів і вина, сигарет (з фільтром/без фільтра), дасть змогу посилити державний контроль за оборотом підакцизних товарів і, як наслідок, — зменшить обсяги тіньового сектора, а також можливості для маніпулювання марками.

Нагадаємо, що передбачено також збільшення вартості нової марки: для алкогольної продукції — з 10,3 до 27 коп., тютюнових виробів — з 5,5  до 14,2 коп.

 

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42