Новини

«Cоловейко» заспівав восени

Зима накликала холоду. Надворі незатишно. Такої пори з особливою приємністю й насолодою згадуються теплі осінні дні й «сонячні» події. Одна з них — перший Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України», що відбувся восени у м. Миргороді й був започаткований благодійною організацією — Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна». У фестивалі взяли участь близько ста творчо обдарованих «соловейків» України віком від 3 до 16 років. Переважна більшість вокалістів — це діти працівників ДПС України.


«Життя — прекрасне», — вважає дипломантка фестивалю Єлизавета Карпеченко з м. Горностаївки.

Запальна українська народна пісня у виконанні юної співачки Таврійського краю не залишила байдужим журі фестивалю. Багаторазовий переможець районних та обласних пісенних конкурсів Єлизавета була єдиною з Херсонської області, хто став дипломантом Всеукраїнського фестивалю «Соловейко України». Дівчинка не збирається зупинятися на досягнутому, бо вважає, що «попереду — нові перемоги, попереду — ціле життя, і воно прекрасне».

Юна співачка мріє стати вчителем

Дипломантка пісенного фестивалю-конкурсу з м. Кіровограда — Анастасія Полонська.

Оскільки вокальний талант у дівчинки виявили змалку, її мама, яка нині працює в Кіровоградській ОДПІ, віддала доньку до класу фортепіано кіровоградської музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза.

Нині Анастасія навчається у 10 класі Кіровоградської загальноосвітньої школи № 6 із поглибленим вивченням іноземних мов. Ще одним із захоплень дівчинки є заняття в «Євроклубі», відділення якого плідно працює в рідному навчальному закладі. До речі, минулого року під час єврофоруму, який проводився в м. Полтаві, Анастасію Полянську було визнано «золотим голосом» заходу, а в 2008 р. вона стала лауреатом Відкритого міжнародного фестивалю-конкурсу музики та академічного вокалу.

Проте незважаючи на захоплення музикою та співом, дівчина мріє про професію вчителя молодших класів — психолога. Саме тому після закінчення школи має намір вступати до Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

«Той зелен-клен дарує чари кожен день», — словами цієї пісні Дар’я Надженко з Луганщини «причарувала» аудиторію і стала лауреатом ІІ премії фестивалю.

Учениця середньої школи № 5 перемогла за підсумками голосування в номінації «Сучасна українська пісня». «До речі, в цьому конкурсі Даша неодноразово брала участь, а в 2009 р. навіть посіла перше місце», — ділиться мама юної артистки Олена Володимирівна, головний державний податковий інспектор Ленінської МДПІ.

Для виступу цього року дівчина обрала ніжну українську пісню Ігоря Поклада та Юрія Рибчинського «Зелен-клен».

«Коли я вперше почула цю мелодію, в душі немов би щось перевернулося. Вона одразу зачарувала мене й наповнила серце ніжністю і любов’ю. Можливо, саме ці почуття й допомогли мені перемогти», — зізнається дівчина.

Втім, прекрасні вокальні дані й гра на фортепіано — не єдині захоплення Дар’ї. Упродовж кількох років вона старанно вивчає англійську й французьку мови. Дев’ять років професійно танцює в клубі бально-спортивного танцю «Пролісок».

Дівчина впевнена в собі, має активну життєву позицію, весела, енергійна і просто щаслива.

Чарівний голос Гуцульщини

Юрій Привика з м. Івано-Франківська посів II місце у пісенному фестивалі-конкурсі.

До цієї перемоги Юрій здобув ІІ місце в конкурсі «Таланти землі Галицької» у м. Івано-Франківську, співав у півфіналі конкурсу «Дитяче Євробачення—2011», пройшов у фінал конкурсу «Пісні моря junior—2012», який проводитиметься наступного року в м. Севастополі.

Музичні здібності дванадцятирічний Юрій розвиває в музичній школі, а також бере уроки вокалу. Хлопець мріє навчатись у консерваторії та стати відомим співаком. Юний артист своїм голосом, манерою виконання зачаровує аудиторію на концертах, етнофестивалях, куди його запрошують виступати.

Взяти участь у конкурсі допомогла обласна профспілка працівників податкової служби Івано-Франківщини, адже мама юного співака Тетяна Привика працює головним державним податковим інспектором в апараті обласної податкової адміністрації.

Три маківки з «Алегро», що «розцвіли» на Миколаївщині, стали дипломантками фестивалю

Юні голосисті красуні, учениці Баштанської загальноосвітньої школи № 2  Інна Бутучел, Вікторія Лех і Дана Щур — учасниці вокального тріо «Алегро». Дівчатка, як маківки — такі ж яскраві й красиві. Їхнє тріо стало візитівкою всіх шкільних та районних концертів, вони — неодноразові учасниці різноманітних пісенних фестивалів.

Головний державний податковий ревізор-інспектор відділу оподаткування фізичних осіб Світлана Бутучел, мама Інни, пишається донькою та її подругами. Вона для дівчат — наставник і порадник: допомагає у виборі костюмів, підказує образи, стає першим слухачем і суддею їх пісенних проб.

Роксолана мешкає в м. Дзержинську

Донька працівника ДПІ у м. Дзержинську на Донеччині Наталка Медведєва стала дипломанткою конкурсу.

Пісня «Роксолана» з репертуару Катерини Бужинської зачепила за живе усіх глядачів. Одна з кращих учениць дзержинської загальноосвітньої школи 16-річна Наталка Медведєва мріє стати співачкою.

Однак таланти юної співачки не обмежуються лише вокалом. З шестирічного віку дівчинка серйозно займається народними танцями, тому, виконуючи твір, тримається на сцені легко, невимушено, граціозно. Мама переможниці — заступник начальника відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Дзержинську Тетяна Медведєва пишається донькою і всіляко її підтримує.