Новини

Електронний сервіс буде вдосконалено

Повідомлення про оприлюднення законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок».


На офіційному веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) у підрозділі «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Регуляторна політика» розміщено проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок» (щодо удосконалення електронного сервісу для платників податків, визначення законодавчих умов для проведення контролюючими органами електронних перевірок, усунення можливих правових колізій, врегулювання термінологічного апарату із зазначених питань), а також аналіз регуляторного впливу до нього.

Законопроект розроблено на виконання пунктів 76.1, 76.8, 76.9, 76.10 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 — 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 р. № 128/2013.

Вищезазначений проект закону розроблено у зв’язку з необхідністю поліпшення якості податкового аудиту шляхом вдосконалення такого додаткового інструменту, як електронні перевірки, зменшення впливу людського фактора на результати перевірок та з метою подальшого вдосконалення електронного сервісу для платників податків.

Зауваження та пропозиції до зазначеного законопроекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати впродовж одного місяця з дати оприлюднення на адресу розробника (Міністерство доходів і зборів України): поштову — 04655 м. Київ, Львівська пл., 8 та електронну — krukhmalyov@minrd.gov.ua.