Інші податки
Тема: ЗЕД. Валютне регулювання, Податок на прибуток

Про надання інформації

Міністерство доходів і зборів України направляє для використання у роботі постанову Кабінету Міністрів України від 13.05.2013 р. № 383 «Про внесення змін до Порядку використання гуманітарної допомоги у вигляді коштів в іноземній валюті з рахунків в іноземній валюті отримувачів гуманітарної допомоги» (далі — постанова КМУ № 383).

Згідно з абзацом 2 ст. 11 Закону України від 22.10.99 р. №1192-ХІV «Про гуманітарну допомогу» відповідні спеціально уповноважені державні органи з питань гуманітарної допомоги та органи державної податкової служби здійснюють контроль щодо використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням.

З метою виконання вимог постанови КМУ № 383 зобов’язуємо:

довести до відома всіх отримувачів гуманітарної допомоги у вигляді коштів в іноземній валюті те, що отримувачі подають щомісячно до 5 числа територіальному органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням, у якому стоять на обліку, звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги в іноземній валюті до повного використання всієї суми отриманої гуманітарної допомоги;

організувати прийом звітів від отримувачів гуманітарної допомоги структурними підрозділами, які здійснюють справляння податку на прибуток.

Додаток: на 1 арк.


Заступник Міністра А.П. ІГНАТОВ

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42