Податок на майно

Заповнення податкової декларації з від’ємним значенням

Чи заповнюється графа 7 розділу І додатка 5 до Податкової декларації про майновий стан і доходи з від’ємним значенням, якщо фізична особа — підприємець за результатами господарської діяльності за рік отримує збиток?


Відповідно до пп. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи — підприємця.

Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, отримані фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності, здійснюється у додатку 5 до Податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — Декларація).

У разі отримання від’ємного значення між загальним оподатковуваним доходом і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи — підприємця, у графі 7 «Сума чистого оподатковуваного доходу» розділу І додатка 5 до Декларації ставиться прочерк.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42