Новини
Тема: РРО. Готівковий обіг

Обов’язкові реквізити в розрахункових документах

Чи обов'язково зазначати у касовому чеку реквізит «Назва господарської одиниці»?


Статтею 2 Закону про РРО визначено, що розрахунковий документ — документ встановленої форми та змісту (касовий і товарний чеки, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрований у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.

Згідно з п. 3.2 розділу 3 Положення № 614 касовий чек має містити обов'язкові реквізити, зокрема назву та адресу господарської одиниці.

Встановлені в цьому Положенні вимоги до змісту розрахункових документів визначають обов'язкові реквізити розрахункових документів. У разі відсутності хоча б одного з обов'язкових реквізитів, а також недотримання сфери призначення документ не є розрахунковим (пп. 2.1 розділу 2 Положення № 614).

Таким чином, суб'єкти господарювання при проведенні розрахунків за готівку у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані видавати розрахункові документи, зокрема касовий чек, в якому має обов'язково зазначатися реквізит «Назва господарської одиниці».

«Гарячі лінії»

Дата: 8 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00