Соціальне страхування
Тема: ЄСВ, Відпустки

Нарахування єдиного внеску на суми оплати додаткових відпусток

Чи нараховується єдиний внесок на суми оплати додаткових відпусток, що надаються відповідно до Закону № 796?


Відповідно до пп. 2.2.12 п. 2.2 розділу 2 Інструкції № 5 оплата додаткових відпусток, що надаються згідно із Законом № 796, належить до фонду оплати праці у складі додаткової заробітної плати.

До п. 7 розділу I Переліку № 1170 віднесено виплати в установленому розмірі особам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, крім, зокрема, виплат з оплати додаткових відпусток, що надаються згідно із Законом № 796.

Отже, суми оплати додаткових відпусток, що надаються відповідно до Закону № 796, є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 8 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00