Соціальне страхування
Тема: ЄСВ

Нарахування єдиного внеску на суми оплати навчання та за користування Інтернетом

Чи нараховується єдиний внесок на суми оплати підприємством навчання на курсах водіїв та англійської мови своїх співробітників, а також оплати за користування співробітниками Інтернетом?


Підпунктом 2.3.4 п. 2.3 розділу 2 Інструкції № 5 встановлено, що виплати соціального характеру у грошовій та натуральній формі, що мають індивідуальний характер, належать до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Отже, суми оплати підприємством навчання на курсах водіїв та англійської мови своїх співробітників, а також суми оплати за користування співробітниками Інтернетом є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 8 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00