Податок на прибуток

Подання звітності

Доходи підприємства становлять більше ніж 10 млн. грн., але воно не є платником авансових внесків, оскільки за підсумками роботи за 2012 р. не отримало прибутку. У І кварталі 2013 р. підприємство отримало прибуток, а за півріччязбиток. Чи потрібно подавати податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя (даліподаткова декларація)?


Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків на наступний рік (2013), а за підсумками I кварталу отримує прибуток, має подати до територіального органу Міндоходів за місцем своєї реєстрації податкову декларацію, форму якої затверджено наказом № 1213, за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань (абзац восьмий п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу).

Таким чином, у разі якщо платник податку не мав базового показника для визначення авансових внесків, а за підсумками I кварталу отримує прибуток, то він зобов’язаний подати до територіального органу Міндоходів податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42