Інші податки
Тема: ЄСВ

Про затвердження Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Відповідно до статей 8, 9, 11, 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року № 141, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що додається.

2. Координаційно-моніторинговому департаменту Міністерства доходів і зборів України (Санжаревська І.С.), Департаменту фінансів соціальної сфери Міністерства фінансів України (Шнипко О.С.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Міністра доходів і зборів України Клименка О.В., заступника Міністра фінансів України Рибака С.О. та Голову Державної казначейської служби України Харченка С.І.


Міністр доходів і зборів України  О. В. Клименко

Міністр фінансів України  Ю. В. Колобов

Додаткові матеріали