Митна справа

Вивезення громадянами бензину в каністрах

Чи існує заборона на вивезення громадянами бензину в каністрах?


Частиною першою ст. 365 Митного кодексу встановлено, що громадяни за умови дотримання вимог кодексу та інших актів законодавства України можуть переміщувати через митний кордон України будь-які товари, крім тих, що заборонені до ввезення в Україну (у тому числі з метою транзиту) та вивезення з України.

Обмеження щодо вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України окремих товарів встановлено ст. 373 Митного кодексу. Зокрема, відповідно до частини першої цієї статті не допускається вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України товарів незалежно від їх загальної фактурної вартості згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

Паливо не зазначено в Переліку № 468 серед товарів, вивезення (пересилання) яких громадянами за межі митної території України не допускається.

Водночас особі слід ознайомитись із законодавством країни, на митну територію якої ввозитиметься товар, зокрема, в частині встановлених заборон і обмежень на ввезення палива.

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42