Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
27.02.2012, №

ДПС України уповноважена заявити

У засобах масової інформації поширено повідомлення щодо проведення 17 лютого цього року працівниками податкової міліції обшуку в квартирі керівника Донецької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас», який пов’язують із акціями, що проходили 15 лютого у м. Києві на річницю виведення радянських військ з Афганістану.


ДПС у Донецькій області інформує, що такі висновки є безпідставними.

Обшук здійснювався відповідно до постанови Київського районного суду м. Донецька від 11 лютого 2012 р., прийнятої за результатами розгляду подання слідчого від 8 лютого 2012 р., узгодженого з прокурором. Слідчі дії здійснювались у межах досудового слідства у кримінальній справі, порушеній за фактом ухилення службовими особами «Корпорація «Донвугілля» від сплати у 2010 р. податків у особливо великих розмірах — 3,3 млн. грн. Керівник Донецької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» Олег Шуляк до липня 2011 р. був одним із засновників корпорації. Рішення суду про обшук було прийнято до 15 лютого та жодним чином не пов’язане із громадською діяльністю учасників спілки ветеранів війни в Афганістані.

Зазначимо, що відповідно до частини четвертої ст. 212 Кримінального кодексу України особа, яку звинувачують в ухиленні від сплати податків, звільняється від кримінальної відповідальності за умови повного відшкодування завданої злочином шкоди.

Тим часом деякі Інтернет-видання поширили інформацію щодо тиску та переслідувань Олександра Ковальова — лідера ВГО «Ніхто крім нас», нібито ініційованих податковою службою.

ДПС України офіційно повідомляє, що працівники податкової служби не слідкують за діями Олександра Ковальова та не шукають інформацію, яка б його компрометувала. Крім того, податківці не проводили обшуки на підприємствах, де на сьогодні він є засновником. Заява про тиск та обшуки, озвучена лідером ВГО «Ніхто крім нас», не відповідає дійсності.


За матеріалами прес-служби
ДПС України, ДПС у Донецькій області