Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
24.02.2012, № 8

Обговорювати — активно, співпрацювати — продуктивно

Житомирщина

Сергей Шинкаренко — Председатель ГНС в Житомирской областиТаким був лейтмотив обласного форуму «Проблемні питання ведення малого та середнього бізнесу в Житомирській області та шляхи їх вирішення», проведеного з ініціативи ДПС у Житомирській області.


Участь у заході взяли представники малого та середнього бізнесу Житомирщини, облдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення, територіальної державної інспекції праці, головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, територіального відділення ВГО АППУ у Житомирській області, керівники громадських організацій.

Відкриваючи форум, головний податківець області підбив підсумки кампанії з перереєстрації підприємців — юридичних та фізичних осіб і повідомив, що близько 40 тис. підприємців регіону виявили бажання працювати на спрощеній системі оподаткування.

Відтак, завдяки сумлінності платників податків податковою службою Житомирщини успішно виконано завдання зі збору платежів: до Зведеного бюджету України лише у січні цього року мобілізовано 191,5 млн. грн., що на 24,8 тис. грн., або майже на 15%, більше, ніж за відповідний період 2011 р., до Держбюджету України — 83,5 млн. грн., що на 7,2 тис. грн., або на 10%, більше за надходження січня 2011 р., до місцевих бюджетів — 108 млн. грн.

Голова ДПС у Житомирській області Сергій ШИНКАРЕНКО акцентував увагу учасників форуму на негативних наслідках виплати заробітної плати «в конвертах». Так, у січні 2012 р. виявлено 96 фактів використання праці найманих робітників без укладання трудових угод. Надалі до державної реєстрації та до оформлення трудових відносин з працедавцем залучено 86 осіб. Вжитими заходами додатково забезпечено 14,3 тис. грн. надходжень до бюджету.

Кінцевим акордом заходу стало підписання Меморандуму податкових відносин і Плану спільних дій між головою ДПС в області Сергієм Шинкаренком та головою ради територіального відділення ВГО АППУ у Житомирській області Світланою Забавською.


Сектор взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Житомирській області