Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
24.02.2012, № 8

У сервісну службу найвищого ґатунку

Волинь

У сервісну службу найвищого ґатунку прагнуть реформувати податкове відомство податківці та платники податків Волині


Голова ДПС у Волинській області Володимир МИХАЛЧИЧ під час зустрічі з представниками підприємницької спільноти повідомив про наміри змістити акценти у роботі податківців із фіскальних функцій на забезпечення сервісу найвищої якості для платників податків.

«Роботу у цьому напрямі ми започаткували ще минулого року, і завдяки впровадженню нових підходів до співпраці з платниками податків нам вдалося успішно виконати планові показники з наповнення бюджетів усіх рівнів, — зазначив очільник податкового відомства регіону. — Наприклад, скоротивши кількість перевірок удвічі, ми зосередили увагу насамперед на тих підприємствах, які створюють ризики у наповненні бюджету, й покращили якість перевірок. Як результат, бюджети усіх рівнів на Волині торік отримали коштів більше, ніж 2010-го».

Керівник волинських податківців також запевнив, що сумлінних платників незалежно від масштабності бізнесу не турбуватимуть перевірками і в 2012 р. Натомість з метою надання платникам податків сервісу найвищого ґатунку на Волині створять спеціальні сервісні центри, які мають забезпечити повну обізнаність платників щодо норм податкового законодавства, а згодом — поліпшити механізми дотримання вимог законодавства за рахунок добровільної сплати податків.

Близько двохсот представників підприємницької спільноти Волині, спілкуючись із керівниками податкової служби регіону, органів виконавчої влади та лідерами громадських організацій, обговорили проблемні моменти, що виникають під час взаємодії ділових кіл області та працівників податкової служби.

Зі слів голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, такі зустрічі потрібні для того, щоб відповісти на наболілі запитання людей, які започаткували бізнес, а також роз’яснити позицію держави.

Перша спроба відкритого діалогу платників податків і податківців про найактуальніше матиме продовження,  вирішили учасники зібрання.


Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю ДПС у Волинській області