Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
24.02.2012, № 8

Спирт вантажили бочками

Працівники УПМ ДПС у Хмельницькій області спільно з працівниками регіонального управління СБУ попередили потрапляння в обіг близько 10 т небезпечного для вживання спирту.


Правопорушників зловили «на гарячому», коли вони на одній з автомобільних стоянок м. Хмельницького переносили ємності зі спиртом з однієї вантажівки в іншу. Загалом під час огляду автомобілів правоохоронці виявили 40 пластикових бочок, у кожній з яких знаходилась речовина з характерним запахом спирту.

Ємності з алкогольним сурогатом вартістю 600 тис. грн. та два автомобілі — «МАN» і «Мерседес-Бенц», якими здійснювалось їх транспортування, вилучено. Сукупна вартість заарештованого майна становить понад 1 млн. грн.

Згідно з висновком Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС в області вилучений алкоголь не відповідає державним стандартам для спирту вищої очистки.
А Хмельницькою обласною санітарно-епідеміологічною станцією його визнано небезпечним для здоров’я і тому непридатним для вживання.

Порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України.


Олександр СЕВАСТЬЯНОВ,
ДПС у Хмельницькій області