Інші податки

Якщо посади головного бухгалтера не передбачено штатним розписом

Як заповнюється поле «Головний бухгалтер» при поданні податкової звітності в електронному вигляді, якщо штатним розписом не передбачено посади головного бухгалтера?


Згідно з пп. 7.1 п. 7 розділу ІІІ Інструкції № 233 платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Після підготовки платником податків податкового документа в електронному вигляді на нього накладаються ЕЦП посадових осіб платника податків у такому порядку: першим — ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера), другим — ЕЦП керівника, третім — ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.

За відсутності у платника податків посади головного бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку: першимЕЦП керівника, другимЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42