Новини

Свято, яке не купиш за гроші

На відміну від дітей, викоханих у родині, дівчатка і хлопчики з дитбудинків і шкіл-інтернатів не вірять у дива і знають, що подарунки приносить не Святий Миколай чи Дід Мороз, а шефи, які завітали до них напередодні свят. Тому з нетерпінням чекають саме на їх приїзд і зустрічають по-дитячому щиро як найдорожчих гостей.


Коли хлопченя з центру соціально-психологічної реабілітації, що у с. Хмільницях Чернігівського району, де тимчасово проживають діти, які опинились у складній життєвій ситуації, дізналося, що Святий Миколай обдаровує лише малюків, забувши про дорослих, щиро здивувалося. І одразу запропонувало керівникам Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, які щойно вручили дітлахам від Святого Миколая святкові подарунки, поділитися своїм.
     

Ці крихітки мешкають у лікувально-профілактичному закладі «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини», і на відміну від дітей домашніх залюбки простягають рученята до незнайомих людей. І хоча ще мало що розуміють, на руках гостей почуваються надійно і захищено, відчуваючи теплоту і силу батьківських долонь.

Малюків, які проживають у цьому закладі від народження до п’яти років, працівники Головного управління Міндоходів у  Сумській області та Сумської митниці Міндоходів порадували іграшками, книжечками, планшетами для малювання. Для закладу придбали побутову техніку, дитячу косметику та засоби гігієни.

   
На гостину до багатодітної сім’ї Світлани Погоди у с. Шимківцях, що у Збаразькому районі на Тернопільщині, завітали їхні шефи — працівники Тернопільської митниці Міндоходів. Подарували одяг, шкільне приладдя, постільну білизну і, звісно, солодощі.
   
Якщо через тяжку недугу важко чи взагалі неможливо почути голоси давніх друзів-шефів, тоді відчути їх слова, турботу і любов можна серцем. Вихованці Теребовлянської школи-інтернату для глухих дітей завжди радіють зустрічі з працівниками Головного управління Міндоходів у Тернопільській області. Але роблять це по-своєму.
   
Роздавати подарунки вихованцям школи-інтернату № 6 для дітей, хворих на сколіоз, працівникам ДПІ у Приморському районі м. Одеси допомагали улюблені герої дитячих мультиків — Маша і Ведмідь. Усі разом і сфотографувалися.
   
До вихованців Світловодської школи-інтернату № 1 приїхало одразу два посланці від Святого Миколая — начальник Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лєбедєв та начальник штабу оперативного управління Анатолій Куруп. Порадували дітлахів солодощами, вручили навчальне приладдя, а для бібліотеки — комп’ютер.
   
Гості Олександрійської школи-інтернату І — ІІІ ступенів — заступник начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Валерій Юхимчук та заступник начальника штаба оперативного управління Віталій Босненко, які, звісно, на свято приїхали не з порожніми руками, теж одержали від дітей подарунок. Виготовлений власноруч із клаптиків тканини тематичний килимок прикрасить музей податківців.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42