Новини

Їх торкнулася Божа благодать

Найприємніше зустрічати свята у колі друзів. Колектив Головного управління Міндоходів у Харківській області давно підтримує вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В. Г. Короленка{h}Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В. Г. Короленка» Харківської обласної ради — один з найстаріших в Україні. Його історія почалася понад 125 років з училища для сліпих дітей, яке було відкрито під патронатом імператриці Марії Федорівни та ради піклувальників у січні 1887 р. Наразі у НВК навчається 194 вихованця віком від 3 до 21 року з багатьох регіонів України. Директор закладу — заслужений працівник освіти України Олександр Білоусов.{/h}, де навчаються діти з вадами зору.

Втім Божа благодать торкнулася кожного з них — переважна більшість вихованців має неабиякі здібності до музики та співу, які шефи усіляко допомагають розвивати. Напередодні зимових свят начальник Головного управління Володимир Кизима та його колеги привітали вихованців солодкими подарунками і теплими словами.

— Я вірю, що Микола Чудотворець завжди охоронятиме ваш життєвий шлях, а ми, дорослі, зробимо все від нас залежне, щоб зігріти вас теплом своїх сердець, допомогти знайти своє місце в житті, захистити від усіх негараздів. Бажаю вам, щоб здійснились усі заповітні мрії та бажання», — звернувся до дітей Володимир Кизима.


Головне управління Міндоходів у Харківській області

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42