Новини

І Миколай почув

Напередодні дня Святого Миколая учні Ільницької школи-інтернату І — ІІІ ступенів свої вміння декламувати вірші, співати пісні та акторську майстерність демонстрували начальнику Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Василю Іванчо, начальнику ДПІ в Іршавському районі Світлані Мусі та начальнику інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів Аллі Дацюк.

У Ільницькій школі-інтернаті, що на Закарпатті, навчаються та проживають майже 100 учнів з першого по одинадцятий клас. Усі вони потребують підтримки та піклування не тільки держави, а й небайдужих людей. Такими небайдужими, щиросердими друзями для ільницьких школярів стали працівники регіонального управління Міндоходів України. Вони щороку долучаються до проведення благодійних акцій і завжди готові не лише розділити радість свята, а й підставити плече, коли в обласних навчально-виховних закладах для дітей-сиріт та дітей-інвалідів виникають труднощі.

— Я почув у піснях, які ви так проникливо виконували, прохання: «Святий Миколай, до нас, чемних, завітай». Тож, впевнений — він вас почув, і зараз ви отримаєте подарунки, які він передав, — звернувся до дітей Василь Іванчо. — Судячи з великої кількості подарунків, бачу, що ви добре поводилися протягом року. Дуже хочу, щоб ваші очі так щиро сяяли, а посмішки не сходили з обличчя не тільки на свята.


Головне управління Міндоходів у Закарпатській області