Новини

Дорожче за подарунки

Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця керівники Кримської митниці вручили подарунки дітям з дитячого притулку-розподільника м. Сімферополя, а фахівці Сімферопольської ОДПІ привітали вихованців Строганівського дитячого будинку

Традиція відвідувати Гвардійську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I — II ступенів з’явилася у колективі ГУ Міндоходів у АР Крим ще десять років тому.

Жодна важлива подія у житті вихованців закладу не відбувається без участі шефів. От і цьогорічні зимові свята, як завжди, були наповнені справжньою сімейною атмосферою. Вихованці отримали від колективу ГУ Міндоходів у АР Крим та Кримської митниці фрукти, солодощі, одяг та зимове взуття.

— Ми прагнемо виховувати дітей чемними, добрими та здатними дарувати своє душевне тепло іншим. На зустріч із шефами вони завжди чекають не тільки через подарунки. Навперебій діти розповідають їм про свої школярські справи, діляться планами на майбутнє, довіряючи найпотаємніше. Звісно, ми дякуємо шефам за подарунки. Та набагато дорожчі за будь-які презенти позитивна енергія та батьківське тепло, які привносять їхні відвідини у життя наших вихованців, — переконані педагоги дитячого закладу.

Дiти продемонстрували свої таланти, підготували невеличкий святковий концерт. До привітань працівників Міндоходів приєдналися і представники ВАТ «Рыбацкая деревня», які організували для дітлахів святковий обід за участю аніматорів.


За матеріалами Головного управління Міндоходів у АР Крим

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42