Новини

Весело о серьезном

Говорили зі сцени з вихованцями Перещепинської школи-інтернату актори Молодіжного театру м. Дніпропетровська, демонструючи казку «Податки».

На лісовій галявині відбувалося щось неймовірне. Негативні персонажі лісової країни, залишивши її без податків, створили такий безлад, що звірам — порядним і сумлінним платникам податків для наведення ладу в країні та у її лісовому бюджеті довелося об’єднуватися, аби протистояти злу. Щоб ліс не затопило, адже греблю лишили фінансування, лісова школа знову розпочала навчати звірят, а дорослі лісові мешканці інтенсивно запасалися їжею та лікарськими травами.

У цій казці про податки, як і в будь-якій іншій, врешті-решт добро перемагає зло.

Організатори проекту — керівники Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, які прагнули в легкій доступній формі донести до свідомості та сердець юних громадян, що сплачувати податки не тільки необхідно, а й почесно, — залишилися задоволеними. Адже діти не лише співпереживали, вболіваючи за «сумлінних платників податків», і допомагали їм своїми підказками, а й одержали величезне задоволення від гри акторів.

За сприяння та консультативної підтримки фахівців інформаційно-комунікаційного управління Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області режисер та актори зуміли зробити виставу цікавою та пізнавальною, донести до дітей поняття з дорослого життя. А насамкінець, залучивши їх до дійства на сцені, допомагали відповісти на складні запитання, наприклад: що таке бюджет, фінансування, надходження коштів тощо.


За матеріалами Головного управління Міндоходів
у Дніпропетровській області

     

 

«Гарячі лінії»

Дата: 6 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42