Новини
Тема: Податковий борг

Стягнення коштів з рахунків платників здійснюється за рішенням суду

Чи мають право податкові органи ініціювати стягнення коштів з рахунків платника податків, який має податковий борг, в обслуговуючих його банках?


Відповідно до п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам ДПС, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Отже, податкові органи забезпечують виконання рішень судів про стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника.