Новини
Тема: Податковий борг

Зміни розрахункової дати погашення заборгованості підприємств ПЕК

Законом № 2711 передбачено процедуру погашення заборгованості підприємств ПЕК, для проведення якої запроваджено розрахункову дату. Чи змінювалася ця дата починаючи з 2005 р.?


Згідно з п. 1.8 ст. 1 Закону № 2711 у редакції, що діяла на дату його прийняття, розрахунковою датою встановлюється 01.01.2005 р. Однак до зазначеного пункту двічі вносилися зміни.

Частиною першою розділу І Закону № 2940 розрахункову дату змінено на 01.01.2007 р., а останнім абзацом п. 2 частини першої розділу І Закону № 3682 цей пункт доповнено особливістю щодо казенних підприємств, у тому числі тих, які були казенними станом на 01.01.2011 р., за зобов’язаннями з оплати електричної енергії — на 01.07.2011 р.

Отже, встановлену Законом № 2711 розрахункову дату було змінено з 01.01.2005 р. на 01.01.2007 р., а для казенних підприємств за зобов’язаннями з оплати електроенергії — на 01.07.2011 р.